BVA Raad van bestuur
Dagelijks bestuur
Voorzitter –
algemene leiding – Redactie – Reclamewerving
Dominique Veeckmans
Hoegaarden
Tel.:+32 477.34.31.62
e-mail: voorzitter@bva-international.com


Dagelijks bestuur
Ondervoorzitter – BVA judge – EMTC
Frank Buys
Melsele
Tel.: +32 473.27.75.41
e-mail: ondervoorzitter@bva-international.com


Hoofdredacteur – BVA Judge – EMTC
Glenn Ooms
Ham
e-mail: redactie@bva-international.com


Redacteur
Peter Cartuyvels
e-mail: peter@bva-international.com


Dagelijks bestuur
Secretaris – wetgeving – BVA Judge
Karel Van Vooren
Brugge St.Kruis
Tel.: +32 50 35.62.50
e-mail: secretariaat@bva-international.com


Dagelijks bestuur
Penningmeester – Ledenadministratie – Boekhouding – Ringendienst
Edith Gorissen

Wilrijk
e-mail: penningmeester@bva-international.com


Dagelijks bestuur
Adjunct penningmeester – ledenadministratie – Boekhouding
Van de Kerckhove Jordy
Zomergem
Tel.: +32 9 372.06.41
e-mail: jordy.vandekerckhove@bva-international.com


Bestuurder
BVA fotograaf

Guido Kempeneers
e-mail: guido@bva-international.com


BVA Adviesraad
Tentoonstellingcomité & Logistiek
Rene Acke

Ertvelde
e-mail : rene@bva-international.com


Tentoonstellingcomité & Logistiek
Koert fiers
Oostkamp
e-mail: koert.fiers@bva-international.com


Grafische ontwerpen
Katrien De Pauw

Ertvelde
Tel: +32 9 344.91.57
e-mail : katrien@bva-international.com


Coördinator Deutschland:
Hans kater
Sittard – Nederland
Tel: +31 464 52.46.75
e-mail : hans@bva-international.com


Coördinator Nederland:
Harry Bens
Boxmeer – Nederland
Tel/fax: +31 485 57.51.54
e-mail: harry.bens@bva-international.com


BVA Judge – EMTC
Eric Pauwels

Knokke
e-mail: eric.pauwels@bva-international.com
Tentoonstellingcomité & Logistiek
Vanderborght Stefaan
Leuven
Tel.: +32 16 20.51.79
e-mail: stefaan.vanderborght@bva-international.com


Adjunct coördinator voor Nederland – Duitsland
Christan Brunenberg

Haelen – Nederland
Tel.: +31 6 543.448.14
e-mail: cbrunenberg@bva-international.com


BVA Medewerkers
Catering – Barman
Albert Serneels

Wilrijk
e-mail :edith.albert@bva-international.com


Infostand
Wim Deruyter

Izegem
e-mail :wim.Deruyter@bva-international.com


Herman Kokkeler
Denekamp – Nederland
e-mail: herman.kokkeler@bva-international.com


Tolk Spaans
Pedro Dominguez-Granja

Markegem – België
e-mail: pedro@bva-international.com


Buitenlands vertegenwoordiger Spaanssprekende landen:
(Delegado de la BVA en los países de habla hispana)
Sergio Sánchez Martínez

Spanje
e-mail: sergio@bva-international.com


BVA Judge
Standaert Marnique

Zedelgem
Tel.: +32 50 28.02.57
e-mail: marnique.standaert@bva-international.com


Van de Kerckhove Didier
Zomergem
Tel.: +32 9 372.06.41
e-mail: jordy.vandekerckhove@bva-international.com


BVA Judge – Representative UK
Sam Gibbs

e-mail: sam@bva-international.com


Vertegenwoordiger Denemarken
Kim Refsgaard

e-mail: kim.refsgaard@bva-international.com