BVA Raad van bestuur
Dagelijks bestuur
Voorzitter – algemene leiding – Redactie – Reclamewerving
Hoofdredacteur
Glenn Ooms
Ham
e-mail: redactie@bva-international.com
Redactie
Peter Cartuyvels
Gingelom
e-mail: peter@bva-international.com
Dagelijks bestuur
Secretaris – wetgeving – BVA Judge
Karel Van Vooren
Brugge St.Kruis
Tel.: +32 50 35.62.50
e-mail: secretariaat@bva-international.com
Dagelijks bestuur
Penningmeester – Ledenadministratie – Boekhouding – Ringendienst
Edith Gorissen
Wilrijk
e-mail: penningmeester@bva-international.com
Dagelijks bestuur
ledenadministratie
Van de Kerckhove Jordy
Zomergem
Tel.: +32 9 372.06.41
e-mail: jordy.vandekerckhove@bva-international.com
Bestuurder
BVA fotograaf

Guido Kempeneers
e-mail: guido@bva-international.com
BVA Adviesraad
Tentoonstellingcomité & Logistiek
Koert fiers
Oostkamp
e-mail: koert.fiers@bva-international.com
Grafische ontwerpen
Katrien De Pauw
Ertvelde
Tel: +32 9 344.91.57
e-mail : katrien@bva-international.com
Hans kater
Sittard – Nederland
Tel: +31 464 52.46.75
e-mail : hans@bva-international.com
Harry Bens
Boxmeer – Nederland
Tel/fax: +31 485 57.51.54
e-mail: harry.bens@bva-international.com
BVA Judge – EMTC
Eric Pauwels
Knokke
e-mail: eric.pauwels@bva-international.com
Tentoonstellingcomité & Logistiek
Vanderborght Stefaan
Leuven
Tel.: +32 16 20.51.79
e-mail: stefaan.vanderborght@bva-international.com
Coördinator voor Nederland – Duitsland
Christan Brunenberg
Haelen – Nederland
Tel.: +31 6 543.448.14
e-mail: cbrunenberg@bva-international.com
Tolk Spaans
Pedro Dominguez-Granja
Markegem – België
e-mail: pedro@bva-international.com
BVA Medewerkers
Catering – Barman
Albert Serneels
Wilrijk
e-mail :edith.albert@bva-international.com
Tentoonstellingcomité & Logistiek
Koen Smets
Drieslinter
e-mail : koen@bva-international.com
Tentoonstellingcomité & Logistiek
Geert Serlet
Oedelem
e-mail : geert@bva-international.com
Coordinator Denekamp – Nederland
Herman Kokkeler
e-mail: herman.kokkeler@bva-international.com
Buitenlands vertegenwoordiger Spaanssprekende landen:
(Delegado de la BVA en los países de habla hispana)
Sergio Sánchez Martínez
Spanje
e-mail: sergio@bva-international.com
BVA Judge
Standaert Marnique
Zedelgem
Tel.: +32 50 28.02.57
e-mail: marnique.standaert@bva-international.com
Tentoonstellingcomité & Logistiek
Van de Kerckhove Didier
Zomergem
Tel.: +32 9 372.06.41
e-mail: jordy.vandekerckhove@bva-international.com
BVA Judge – Representative UK
Sam Gibbs
e-mail: sam@bva-international.com
Vertegenwoordiger Denemarken
Kim Refsgaard
e-mail: kim.refsgaard@bva-international.com